HOLTEN – Op zaterdag 14 mei jl. kwamen 20 mini-teams uit de regio richting ons sportpark voor de SterrenLeague. De SterrenLeague is een 4-tegen-4 toernooi voor 5 & 6-jarigen en wordt ong. 1 x per maand gespeeld. De locatie wisselt steeds. Deze keer dus bij Blauw Wit ’66.
Rond de klok van 10 uur werd de muziek gestart en kwamen de teams onder luid applaus van vaders, moeders, opa’s en oma’s vanaf het terras het hoofdveld op.
De kids speelden drie wedstrijdjes van 12 minuten en wisselden steeds van veld. Er werd leuk gevoetbald en ook flink aangemoedigd vanaf de zijlijn.
Rond 10.45 werd de groep van zo’n 120 kids in tweeën verdeeld en mochten de kids schieten op het grote doel. Keepers Mike van Blauw Wit 4 en Maurits van de B1 stonden op doel. Na afloop kregen alle kids nog wat te drinken en ’n heerlijk ijsje.
Wil je komend seizoen ook deelnemen aan de SterrenLeague? Kom dan voor de zomerstop al een paar keer vrijblijvend meetrainen. Voor info:
[email protected]