HOLTEN – Als Personal Touch Travel Reisadviseur kom ik graag op afspraak bij u thuis.
Samen kunnen wij elke reis boeken die u wenst.
U hoeft er de deur niet voor uit, u hoeft niet urenlang te zoeken op internet en u boekt uw reis bij een SGR gecertificeerd betrouwbaar bureau dat werkt via de ANVR voorwaarden.
Ik zal mij even voorstellen:
Mijn naam is Annemiek Dijkstra en ik ben sinds 1 December 2014 als zelfstandig ondernemer binnen de Personal Touch Travel formule werkzaam. Personal Touch Travel heeft de Zoover Award 2014 ontvangen in de categorie ” beste Reisbureauketen.
Ik heb 15 jaar werkervaring in de reisbranche, o.a in de luchtvaart, scheepvaart en de Hotellerie. De afgelopen 7 jaar heb ik een eigen hotel gerund in het buitenland. Ik heb dus al veel van de wereld gezien.
Ik ben gespecialiseerd in reizen binnen Europa maar natuurlijk kunt u voor alle soorten reizen bij mij terecht.
Als zelfstandig ondernemer ben ik graag bereid een extra stap te zetten voor mijn klanten.
Hoe gaat het in zijn werk:
U belt of mailt mij om een afspraak te maken.
Daarbij kunt u alvast aangeven wat voor reis u wilt boeken.
Ik kom op de afgesproken datum en tijd bij u langs. Natuurlijk kunt u ook bij mij langskomen. Telefonisch of via de email kan natuurlijk ook. Zoals u het het prettig vindt!
Vervolgens nemen wij samen uw reiswensen door. Via mijn professionele reserveringssystemen kan ik alles doen wat een reisagent op een reisbureau ook kan en nog veel meer….inclusief extra services zoals autohuur en verzekeringen. U betaalt dezelfde prijzen als in het reisbureau. Bovendien is Personal Touch Travel lid van de ANVR en SGR.
Personal Touch Travel biedt u een groot aanbod van Nederlanse en buitenlandse touroperators.
Of u nu een weekendje in een bungalowpark zoekt, een compleet verzorgde accommodatie op een mooie camping, een safari reis in Kenia of een mooie fjorden cruise………..
Bij Personal Touch Travel is de hele wereld te boeken!
Ik stel het enorm op prijs als u contact met mij zoekt.
Met vriendelijke groet,
Uw Personal Touch Travel Reisadviseur in Holten
Annemiek Dijkstra
Tel: 06 48126490
Email: [email protected]
www.personaltouchtravel.nl/adviseur/Annemiek-dijkstra
Facebook : Reisbureau aan huis in Holten / Annemiek Dijkstra Personal Touch Travel
Wat een mooi initiatief! Ik kan me voorstellen dat hier wel vraag naar is. Ik houd het zeker in gedachten!