HOLTEN – Zaterdag 12 februari brengt de afdeling klassieke auto’s van MAC de Holterberg een bezoek aan de Louwman Collectie in Den Haag.
Deze door dhr. Louwman bijeen gebrachte auto en motor collectie geldt als één van de allermooiste, zo niet de mooiste ter wereld. Ruim honderd jaar mobiliteits geschiedenis wordt tentoon gesteld in het gloednieuwe museum in Den Haag. Een bezoek is een must voor iedere liefhebber van klassieke auto’s en motoren, al is het eens in zijn leven.
Daarom nodigt MAC de Holterberg alle oldtimer liefhebbers uit mee te gaan met dit dagje. Ze verzamelen om 8.15 uur bij het clubgebouw ’t Stuurhuus aan de Beusebergerweg 37 in Holten. De kosten bedragen € 40,–per persoon incl. busreis, toegang en een diner op de terugweg. Je schrijft je in door het bedrag over te maken op bankrekening 3407.82.749 t.n.v. N. Hendriksen, MAC Oldtimerclub onder vermelding van Louwman en het aantal personen.
Meer informatie vind je op www.macdeholterberg.nl of schrijf naar [email protected]
Er zijn nog 20 plaatsen vrij.