HOLTEN – Vanaf dinsdag 6 mei zal de voormalige wethouder namens Gemeentebelang-Rijssen-Holten gaan deelnemen aan de diverse commissievergaderingen en de fractie gaan ondersteunen. Tijdens de raadsvergadering van 24 april is hij benoemd en beëdigd.
Door het vertrek van Jan Aanstoot naar het college van B&W zijn Jan Beunk als raadslid en Willem ter Schure als commissielid voor GB benoemd. Jan Beunk was eerder commissielid. Met Willem ter Schure wordt veel ervaring en kennis aan het nieuwe GB-team toegevoegd. Hij was vanaf 1990 raadslid in Holten en aansluitend wethouder in Rijssen-Holten tijdens de periode 2001 – 2010. Gemeentebelang is trots op het nieuwe team uit Rijssen en Holten.
Hoi Willem. leuk je weer eens te zien. Dit is een oude vrachtwagenbestuurder, waarvan je nog eens een zekering hebt gemaakt. Ook had ik een hanger die ik van je had gekregen met die van mijn collega omgeruild, maar dat zag je gelijk.
Mijn Beppe woonde in de : Maar dat weet je misschien nog wel.
Nou Doei, Groeten een oude bekende.