Loo – Op vrijdag 31 mei en zaterdag 1 juni wordt, van 10.00 uur tot 16.00 uur, voor de vierde keer een Brocante gehouden, op de boerderij van de familie Noordkamp aan de Diepenmarsweg 4 in Loo-Bathmen.
Betty Noordkamp en Tonny Berends hebben ook dit jaar weer prachtige Franse en andere brocantespulletjes in de aanbieding. Verder ligt er, ter aanvulling, een leuk assortiment woonbreisels op nieuwe eigenaren te wachten.
De perfecte manier om de brocanterieje te bezoeken is, in combinatie met een fiets of wandeltocht door de prachtige omgeving van Loo-Bathmen. Op de boerderij kan voor een lunch, inclusief serviesgoed, worden gezorgd. Uiteraard moet er wel even gereserveerd worden, want op is op. Vanzelfsprekend staat de koffie of thee met gebak, in zelfgekozen serviesgoed, weer klaar. Dit serviesgoed is na gebruik gratis mee te nemen. Voor reserveringen en verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met Betty Noordkamp, 0615129997.